13 marca 2023

MOZRAJ

Blog

Odzyskiwanie danych własności świetnego obsługi.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Recoverit

Recoverit android data recovery to aplikacja, która pomoże Ci przywrócić utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie działa na pamięci wewnętrznej telefonu i zewnętrznych nośnikach pamięci. Może odzyskać pliki z dysków flash USB, kart SD, aparatów cyfrowych, kamer, odtwarzaczy MP3 i innych. Oprogramowanie działa poprzez skanowanie plików na urządzeniu, a gdy znajdzie plik, który chcesz, możesz go wybrać, klikając lewym przyciskiem myszy plik i klikając Odzyskaj.

Oprogramowanie wykorzystuje algorytm głębokiego skanowania, aby znaleźć utracone dane. Po zainstalowaniu programu na komputerze, możesz podłączyć telefon z systemem Android do skanowania. Po pierwsze, musisz usunąć kartę SD. Następnie podłącz telefon do komputera i wybierz lokalizację docelową. Po znalezieniu lokalizacji docelowej, wybierz kartę pamięci telefonu z listy urządzeń zewnętrznych. Hit Start i program rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych plików.

Kolejną zaletą Recoverit jest łatwość obsługi. Firma stworzyła go z myślą o użytkowniku, dlatego program posiada logiczny interfejs użytkownika. Pozwala na szybkie skanowanie lub wykonanie głębokiego skanowania, które wypłukuje głęboko ukryte pliki i dane. Pozwala również na podgląd wszelkich odzyskiwanych plików, zanim zostaną one odzyskane.

Po pobraniu i zainstalowaniu programu odzyskiwania Recoverit, możesz teraz rozpocząć odzyskiwanie utraconych danych. Aby to zrobić, po prostu pobierz plik Recoverit_setup_full z folderu Downloads. Po pobraniu programu kliknij go dwukrotnie, aby rozpocząć proces instalacji. Po zakończeniu procesu instalacji, będziesz miał dostęp do wszystkich swoich utraconych danych.

Tenorshare UltData

Oprogramowanie do odzyskiwania danych na pulpicie od Tenorshare, UltData dla Androida to świetne narzędzie dla użytkowników Androida. Działa na dowolnym urządzeniu z systemem Android i odzyskuje wiele typów danych, w tym usunięte lub brakujące pliki. Wykonuje szybkie skanowanie urządzenia i odzyskuje utracone pliki niemal natychmiast. To oprogramowanie pozwala również filtrować wyniki i podgląd każdego pliku przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Oprogramowanie obsługuje różne scenariusze przypadków użycia i jest bardzo łatwy w użyciu.

Interfejs Tenorshare UltData dla Androida jest łatwy do zrozumienia i nawigacji. Jego prosty główny pulpit promuje szereg presetów kopii zapasowych jednym kliknięciem, a także wymienia obsługiwane pliki zawartości i formaty plików. W ciągu zaledwie kilku sekund to narzędzie może przeskanować tysiące zdjęć i plików treści. Ponadto oferuje tryb podglądu, który umożliwia podgląd każdego zdjęcia przed rozpoczęciem faktycznego procesu tworzenia kopii zapasowej. Nawet nowicjusze PC mogą z powodzeniem przenieść swoje prywatne zdjęcia na inne urządzenie za pomocą tego narzędzia.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest doskonałym wyborem, jeśli masz usunięte pliki na urządzeniu z systemem Android, ale nie chcesz go rootować. Może pomóc odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia, filmy, bazy danych i wiadomości WhatsApp. Działa na wielu urządzeniach, w tym telefonach z systemem Android, tabletach i pudełkach telewizyjnych.

UltData dla Androida posiada darmową wersję demonstracyjną. Pozwala to wypróbować oprogramowanie przez określony czas przed koniecznością zakupu pełnej wersji. Wersja demonstracyjna ma ograniczoną funkcjonalność. Jednak ten program jest bezpieczny w użyciu i nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jihosoft Android Phone Recovery to świetne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać dane z telefonu. Jest dostępny tylko dla urządzeń zrootowanych, więc ważne jest, aby zakorzenić swoje urządzenie, aby korzystać z Jihosoft. Po pobraniu programu, możesz go uruchomić. Program poprosi Cię o wybranie typów plików do odzyskania. Po wybraniu wszystkich typów plików, rozpocznie skanowanie telefonu.

Oprogramowanie pomaga również odzyskać usunięte lub utracone dane z telefonu z systemem Android. Możesz nawet odzyskać usunięte kontakty lub wiadomości tekstowe z telefonu, a nawet wiadomości stron trzecich z aplikacji do przesyłania wiadomości. Proces odzyskiwania jest szybki i łatwy, a pliki można wyeksportować w różnych formatach, aby je odzyskać.

Będziesz potrzebował telefonu z systemem Android z włączoną funkcją debugowania USB. Można to znaleźć w aplikacji „Ustawienia”. Aby włączyć to ustawienie, trzeba będzie ustawić 7 razy w polu „Build Number”. Po włączeniu funkcji debugowania USB możesz zacząć korzystać z Jihosoft Android Phone Recovery. Gdy oprogramowanie wykryje twoje urządzenie, dostarczy listę typów plików do odzyskania.

Możesz nawet zobaczyć odzyskiwane pliki w oknie podglądu programu. Pozwala to na szybki podgląd plików, które są odzyskiwane. Obejmuje to kontakty, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy i dokumenty. Program jest przyjazny dla użytkownika i pochodzi z przewodnikiem użytkownika, aby pomóc Ci zacząć. Pojedynczy użytkownicy mogą przywrócić dane swojego telefonu w ciągu kilku minut.

Jihosoft Android Phone Recovery ma bezpłatny okres próbny 30 dni. Pozwala to na przetestowanie oprogramowania przed zakupem. Jeśli nie podoba Ci się wersja próbna, zawsze możesz kupić pełną wersję.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Pierwszym krokiem w procesie Broken Android Data Recovery jest podłączenie urządzenia do komputera. Gdy już to zrobisz, wybierz typy plików, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać odzyskanie wszystkich typów plików lub wybrać konkretne, których brakuje. Po wybraniu typów plików, wybierz nazwę i model swojego urządzenia. Gdy program wyświetli komunikat ostrzegawczy, potwierdź wybór i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Po wybraniu typów danych do przywrócenia, można użyć funkcji Auto Play, aby rozpocząć przeglądanie plików. Wybierz informacje, które chcesz odzyskać, a następnie skopiuj je i wklej do nowego folderu na komputerze. Możesz również spróbować przywrócić dane w telefonie za pomocą karty SD. Jedynym problemem z tą metodą jest to, że nie będzie działać dla wszystkich smartfonów z Androidem.

Jeśli ekran dotykowy jest uszkodzony, dane w telefonie mogą nie znajdować się w pamięci telefonu. W takim przypadku potrzebujesz narzędzia do odzyskiwania danych dla Androida, aby uzyskać dostęp do danych. Możesz również użyć Google Drive lub kabla USB OTG, aby przesłać dane do komputera. Jeśli szukasz łatwiejszego sposobu na przywrócenie danych z uszkodzonego telefonu z Androidem, metoda karty SD jest najlepszym rozwiązaniem.

Inną opcją jest D-Back dla Androida. Podczas gdy D-Back dla Androida pozwala na podgląd odzyskanych danych przed ich przywróceniem, oprogramowanie FonePaw’s Broken Android Data Recovery skupia się bardziej na odzyskiwaniu zdjęć i filmów niż cokolwiek innego. Jednak może również przywrócić usunięte teksty i inne rodzaje danych. Chociaż nie jest tak wszechstronny jak D-Back dla Androida, ma lepszy wskaźnik sukcesu.

Apeaksoft Android Data Recovery

Apeaksoft Android Data Recovery to narzędzie, które pozwala przywrócić dane z urządzeń z systemem Android, w tym tabletów. Oprogramowanie jest bardzo proste i łatwe w użyciu. Ma różne opcje łączności, szybko działa z tabletami i nie oferuje żadnego ryzyka bezpieczeństwa podczas odzyskiwania danych. Możesz nawet użyć go do celów tworzenia kopii zapasowych. Jeśli usuniesz dane przez przypadek, oprogramowanie pomoże Ci je odzyskać.

Oprogramowanie działa dobrze na różnych urządzeniach z systemem Android, w tym smartfonach, tabletach i kartach SD. Może nawet odzyskać usunięte dzienniki połączeń, obrazy i dokumenty. Obsługuje również różne formaty plików. Ponadto może odzyskać dane ze wszystkich typów urządzeń, w tym uszkodzonych i wadliwych.

Program jest do pobrania za darmo, a przed zakupem można przetestować jego funkcjonalność. Obsługuje szeroką gamę marek Androida, oraz wszystkie popularne systemy operacyjne. Jest przeznaczony do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, bez szkody dla urządzenia. Może również odzyskać usunięte pliki bez wpływu na bezpieczeństwo urządzenia. To narzędzie jest łatwe w użyciu, a także pozwala na podgląd danych przed przywróceniem go.

Oprócz odzyskiwania usuniętych plików i folderów, Apeaksoft Android Data Recovery naprawia również błędy w wyświetlaniu. Może również odzyskać usunięte kontakty, muzykę, historię połączeń i aplikacje. Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android na rynku. Program ten jest kompatybilny z 5000+ urządzeń przenośnych z systemem Android i gwarantuje bezpieczny i szybki proces odzyskiwania. Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś swoje dane, możesz wyświetlić ich podgląd przed zakupem programu.

Możesz użyć tego programu do odzyskania danych z tabletów, telefonów i pudełek telewizyjnych z systemem Android. Proces ten może trwać zaledwie kilka minut. Po pomyślnym odzyskaniu utraconych plików, możesz je wyeksportować do pliku CSV lub VCF. A jeśli brakuje zdjęć, możesz je wyeksportować do filmu lub zdjęcia.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]